Předci německých rolníků – Svazek 24

Předci německých rolníků – Svazek 16
10. června 2017
Příjmení Arzberger Dörflas
10. července 2017

Některé úryvky z knihy 'Předci německých rolnických vůdců - svazek 24' z roku 1936.

Některé výňatky z knihy „Předci německých rolníků – svazek 24“. Snažíme se pokračovat v seznamu.

Zdroj: Předci německé rolnické skupiny 24 – 1936
‚Rudi Peuckert‘ (editoval Walter TRÖGE)
Berlin: Vydavatel Reichsnährstand, 1936

1. Peuckert Werner Rudi , farmář ve Wiebelsdorfu, vůdce zemědělec Durynska, Thür. Státní rady, MdR, SS-Standartenführer
* 18.08.1908 ve Wiebelsdorfu b. Auma (Thür.) + 03.10.1946 v Dachau
oo 15.12.1934 ve Wiebelsdorfu s
Fiedler Elisabeth
* 02.09.1909 v Stockhausenu
Dcera důstojníka mého důstojníka Otta Fiedlera a jeho manželky Leni nee Schricker
Syn: Manfred Peukert * 01.04.1930

2. Peuckert Leonhard Alban
* 17.06.1883 ve Wiebelsdorfu
oo 23.04.1907 ve Wetzdorfu
3. Daßler Alma Martha
* 18.11.1881 ve Wetzdorfu

4. Peuckert Oskar, farmář ve Wiebelsdorfu
* 23.05.1853 ve Wiebelsdorfu
oo 08.11.1877 ve městě Wöhlsdorf s
5. Heuschkel Emilie Pauline
* 09.08.1853 ve Wiebelsdorfu + 11.03.1929 ve Wiebelsdorfu

6. Daßler Johann Heinrich Gottlieb , farmář a starosta
* 25.04.1845 v Kleinwolschendorfu + 14.12.1909 ve Wetzdorfu
oo 13.01.1873 ve Wetzdorfu s
7. Thoss Johanna Christiane
* 28.04.1839 v Wallengrün + 18.06.1902 ve Wetzdorfu
oo s
Triller Heinrich , farmář ve Wetzdorfu
+ 09.07.1870 ve Wetzdorfu
3 děti (včetně 1 z prvního manželství manželky)

8. Peuckert Carl August , farmář ve Wiebelsdorfu
* 20.07.1826 ve Wiebelsdorfu + 16.05.1898 ve Wiebelsdorfu
oo (II) Wöhlsdorf 21.04.1850 s
9. Peuckert Johanna Christiane Dorothea
* 10.08.1827 v Solkwitzu + 05.10.1855 ve Wiebelsdorfu

10. Kohout sena Johann Georg , farmář
* 21.02.1809 ve Wiebelsdorfu + 19.08.1892 ve Wiebelsdorfu
oo 11.05.1840 v Schueptitz s
11. Schubert Christiane Erdmuthe
* 20,02,1819 v Schüptitz + 24,04,1875

12. Daßler Johannes , farmář
* 20.12.1801 v Kleinwolschendorf + 04.02.1872 v Kleinwolschendorfu
oo 21.01.1836 ve městě Pörmitz
13. Geitner Hanna
* 21.11.1814 v Pörmitz + 18.10.1881 v Kleinwolschendorfu

14. Thoss Johann Gottlieb , farmář
* 25.09.1812 v Lindu
oo 26.01.1834 v Leubnitzu
15. Franz Christiane Erdmuthe
* 22.03.1815 v Oberpirku + 29.05.1899 ve Wallensgrünu

16. Peuckert Johann Christoph, farmář a starosta ve Wiebelsdorfu
* 02.04.1803 ve Wiebelsdorfu + 22.08.1867 ve Wiebelsdorfu
oo 05.07.1824 ve Wöhlsdorfu
17. Muller Maria Rosina Erdmutha
* 06.07.1805 ve Wiebelsdorfu + 18.05.1869 ve Wiebelsdorfu

18. Peuckert Johann Gottlob , farmář
* 04.02.1794 v Wiebelsdorfu + 27.02.1864 v Solkwitzu
oo, 04.1822 v Aumě
19. Poser (Poßner) Johanna Christiana Sophia
* 04.02.1794 v Untendorfu + 27.02. v Solkwitzu

20. Heuschkel Johann Georg
* 24.10.1776 ve Wiebelsdorfu + 10.07.1837 ve Wiebelsdorfu
oo 21.04.1806 ve Wöhlsdorfu s
21. Meusel Johanna Christiane
* 01.02.1789 v Chursdorfu + 10.05.1862 ve Wiebelsdorfu

22. Schubert Johann Gottlob
* 21.06.1787 v Schüptitz + 24.05.1839 v Schüptitz
oo 13.02.1816 v Döhlenu s
23. Knittel Marie raisin
* 15.01.1795 v Dörtendorfu + 03.01.1863 v Schüptitz

24. Daßler Johann David , farmář
* 18.03.1763 v Kleinwolschendorf + 14.03.1841
oo s
25. Diersch Maria Elisabeth z Ottersdorfu
* v Ottersdorfu (záznamy kostela již nejsou k dispozici) + 21.02.1837 v Kleinwolschendorfu

26. Geitner Johann Michael , farmář
* 07.11.1780 v Pormitz + 19.06.1802 v Pormitzu
oo 12.02.1805 v Pormitzu
27. Kosti Eva Maria
* 25.07.1785 v Ottersdorfu + 25.01.1855 v Pörmitzu

28. Thoss Johann Michael, farmář v Lindě
* 07.01.1780 v Lindě + 03.02.1820 v Lindě
oo 26.11.1811 v Thierbachu
29. Hadlich Christiane
* 15.11.1786 ve Wallengrünu

30. Franz Johann Christoph , farmář a úředník v Oberpirku
* 05.07.1776 v Oberpirku
oo 1810 with
31. Schaller Anna Maria
* 06.01.1787 v Zwoschwitzu + 26.01.1851 v Oberpirku

32. Peuckert Joh. Michael, majitel farmy
* 24.04.1767 ve Stolzendorfu + 16.10.1833 ve Wiebelsdorfu
oo s
33. Köberlein Johanna Christiane
* 20.02.1770 v Moßbachu + 02.12.1834 ve Wiebelsdorfu

34. Müller Johannes , farmář ve Wiebelsdorfu
* 28.02.1752 ve Wiebelsdorfu 13.04.1829 ve Wiebelsdorfu
oo 18.06.1800 v Muntscha s
35. Köhler Maria Elisabeth
* 21.04.1777 v Muntscha + 04.12.1854 ve Wiebelsdorfu

36. Peuckert Joh. Michael , majitel farmy
oo s
37. Köberlein Johanna Christiane
* 20.02.1770 + 02.12.1834 ve Wiebelsdorfu

38. Poßner Joh. Georg (Ehrhardt)
* 23.02.1769 + 20.04.1813 v Untendorfu
oo 03.03.1794 v Krölpa s
39. Patzer Maria Elisabeth
* 12,04,1775 v Krölpa + 20,04,1813 v Aumě

40. Heuschkel (Heischkel) Johann Georg , farmář
* 1735 + 16.06.1786 ve Wiebelsdorfu
oo 16.05.1774 v Döhlenu s
41. přítelkyně Maria Elisabeth
* 08.07.1746 v Göhren + 14.04.1809 ve Wiebelsdorfu

42. Meusel Johann Philipp , farmář v Chursdorfu
oo s
43. Bender Marie Rosine z Gütterlitz
* kolem roku 1760 + 13,03. v Chursdorfu

44. Schubart Johann Andreas
* 11.10.1756 v Teichwitzu + 21.03.1816 v Schüptitz
oo 16.04.1782 v Schüptitz s
45. Löffler Maria Elisabeth
* Schüptitz + 10.05.1795 v Schüptitz

46. Knüttel Hans
* 13.12.1757 v Dörtendorfu + 1 .08.1824 v Dörtendorfu
oo 19.04.1790 v Dörtendorfu s
47. Peter Marie Marie Elisabeth
* 26.04.1771 v Dörtendorfu + 28.10.1816 v Dörtendorfu

48. Daßler Johann Michael , farmář
* 18.01.1723 v Kleinwolschendorfu + 09.09.1791 v Kleinwolschendorfu
oo 17.04.1760 v Kleinwolschendorfu s
49. Lautenschläger Maria Catharina

52. Geitner Johann Michael , farmář v Pörmitzu
* 06.10.1773 v Pörmitzu + 13.10.1818 v Pörmitzu
oo s
53. Broßmann Maria , z Pörmitzu

56. Doß (Thoß) Joh. Michael , farmář v Lindě b. Pausa
* v Dobii + 08.09.1831 ve Wallengrünu
oo 10.02.1785 with
57. Holzmüller Marie Rosine
* 06.07.1768 v Lindě b. Pausa + 10.06.1810 ve společnosti Linda b. Pausa

58. Hadlich Johann Adam , obyvatel, Accis.-takeer a Schulze ve Wallengrünu
* 19.12.1748 ve Wallengrünu + 01.04.1813
oo 14.11.1779 ve Wallengrünu s
59. Nagler Maria
+ 14.12.1811 ve Wallengrünu

62. Schaller Johann Paul , Zwoschwitz
oo s
63. Krejčí Anna Sophia

64. Peukert (Beukert, Peickert) Johann Jakob , farář a soudce Weidaischer ve Wiebelsdorfu
* 31.01.1734 + 12.05.1811 ve Wiebelsdorfu
oo 18.02.1760 ve Forstwolfersdorfu
65. Wolschendorf Sabina

66. Köberlein Johann Michael , farmář v Moßbachu
* 07.08.1742 v Moßbachu + 07.05.1773 v Moßbachu
oo 19.06.1769 v Moßbachu
67. Pohle Dorothea Elisabeth

68. Müller Bartholomew , ve Wiebelsdorfu
* 16.02.1717 ve Wiebelsdorfu + 13.03.1797 ve Wiebelsdorfu
oo 28.11.1748 ve městě Wohlsdorf s
69. Poser Justina

70. Köhler Johann Georg
oo 16.06.1766 ve Stelzendorfu
71. Daßler Maria Christiane
* 24.05.1745 ve Stelzendorfu + 08.08.1810 v Muntscha

76. Poßner Johann Georg , střední škola ve Steinbrückenu
* 26.08.1743 v Lindě (b. Neustadt a.O.)
oo 15.06.1767
77. Trill Anna Maria , z kamenných mostů

78. Patzer Hans Georg , Krölpa
oo s
79. Lippold Eva Elisabeth z Chursdorfu
*? 10th, 1753

80. Heuschkel Baltzer , farmář ve Wibelsdorfu
* 05.03.1699 ve Wiebelsdorfu + 06.06.1755 ve Wiebelsdorfu
oo 22.11.1738 (nebo 1729) s
81. Löffler Maria , z Triebes
* 30.06.1710 + 30.01.1794 ve Wiebelsdorfu

82. Přítel Georg , v Göhren
oo 01.1729 s
83. Lange Maria , z Neundorfu
* 24.03.1707 v Neundorfu + 24.11.1764 v Göhren

88. Schubert Georg , Teichwitz, Landfuhrmann
* 28.05.1717 v jezírku
oo v Naitschau
89. Dietzel Maria

90. Löffler Jacob
* 23.07.1691 v Schüptitz + 08.02.1759 v Schüptitz
oo 07/22/1737 ve městě Schüptitz s
91. Serbser (Sürbser) Maria

92. Knüttel Justus , Dörtensdorf, Landfuhrmann
* 26/12/1726
oo 13.01.1750 s
93. Neupert Elisabeth

94. Peterlein Adam , farmář v Dörtendorfu
* 04.10.1734 v Dörtendorfu
oo s
95. Dlouhá Maria Christine

96. Daßler (Daasler) Hanns , farmář
* 09.03.1693 v Kleinwolschendorf + 15.03.1762 v Kleinwolschendorfu
oo s
97. Lute Bat Eva

99. Praha

Další údaje o tomto objemu naleznete na našem fóru pod nadpisem genealogie obecně

Comments are closed.