Reply To: Liść Prus Wschodnich – Wyszukiwania – Rok 1 / Episode 2 z 20.04.1950

Dom Forums Prusy Wschodnie leaf – Komunikaty wyszukiwania Liść Prus Wschodnich – Wyszukiwania – Rok 1 / Episode 2 z 20.04.1950 Reply To: Liść Prus Wschodnich – Wyszukiwania – Rok 1 / Episode 2 z 20.04.1950

#16045

Ahnen-Forscher
Administrator
  • Beiträge: 1319
  • ★★★★★

Strona 21
Tilsit / Ragnit County
Przeszukiwane są następujące osoby:
Allingen: Gustav Kukoreit , Marta Kukoreit
AltenKirch: Pani Aschmoneit
Angerwiese: Otto Millbredt
Argenbrück: Gustav Seidenberg , Gertrud Resewitz
Awash: Franz Lendszus i żona Frida
Bendigsfelde: Walter Kieselbach
Gaj brzozowy : Franz Gudoat , Berta Hasenbein
Breitenstein: Gertrude Preuss
Brettschneidern: Auguste Jonischkeit
Burental: Wilhelm Rudat
Dysze: Fritz Haeske . Fam. Skam? Raks , Fam. Ungueit
Dreifurt: August Schumann , Fam. Hickel , Anna Awischus
Droosten: Ernst Stentzler
Przepływ świerku: Berta Dannull
Finkenthal: pracowitość artysty
Flachdorf: Traute Dietschmann
Gerslinden: Gustav i Albert Deskau
Girschunen: Max Gestigkeit , Christoph Rudzies i córka Anna, Ewald Merz
Gr. Kummen: Franz Schimkat
Hartigsberg: Emil i Maria Paulat
Hasenflur / Spirginnen: Adolf Stern
Hochau-Ehrenfelde: Otto Kieselbach
Hohensalzburg: sierpień i Meta Rieser
Hüttenfelde: Ernst Helm, Fam. Hans Bajorat
Insterhöhe: Emil Gernhuber , Emma Gernhuber
Jucknaten: Fam. Leinert
Kartingen: Erna Raeder
Kattenhof: Marta Engelbart , Elfriede Schöppe
Kaukerwethen: Auguste Matschulat , Klara Matschulat
Clipping: Waltraut Rauter
Königshuld II: Emma Papendorf
Lesgewangen: Bruno Schellhammer
Lindenbruch: Fam. Gustav Jurkat
Lindengarten: Gertrud Henning , Gertrud Nickolaus , Gustav Hoyer, Fam Steffenhagen
Lindenweiler; Johanne Höltke
Loten: Wilhelm Goerke
Memelwalde: Emil Delkus
Neuhof: Anna Ehleit
Obereißeln: Fam. Druskus , Fam. Naujoks
Ostfelde: Fritz Manzau
Przyjemność: Otto Pieck
Pötken: Fam. Fritz Guddat
Przyczyny źródłowe: Ernst Pritzkat, Emma Pritzkat , Meta Pritzkat
Radingen: Hermann Esseluhn , Ida Pieck
Ragnit: Hermann Schneider , Rudolf Schneider , Reinhold Kurbjuweit , Ernst Meyer , Auguste Lindenau , Otto Dittkrist , Paul Schiemann , Edith Wokulat , Ilse-Edith Spang
Rautengrund: Fam. Teacher Stahn , Frida Meschkat , Ida Osterode
Ruddecken: Johann Kromat , Albert Jurath , Fritz Bruschkat , August Schlaugat
Sandfelde: Heinrich Kropat
Schattlauken: Alfred Schibulski
Rozwody: Liesbeth Raabe , Otto Zeising
Szkoły: Fam. Fleiss , Fam. Dilbat
Schollen: Fam. Erich Ammoser, Fam. August Rasokat , Friedrich Wischnewski
Schuppenau: Artur Kudszus
Tilsit-Stadtheide: Reinhold Stirnat , Friedrich Schossau , nauczyciel Hugo Heisrath
Tilsit-Stolbeck; Nauczyciel Walter Herrmann , Ida Herrmann
Weinoten: Edith Schaefer , Ernst Janz
Rzuć: Otto Hoffmann
Wißmannsdorf: Helene Konradt , Helmut Konradt
Wodehnen: Emma Gudat
Powiat Tilsit-Ragnlt: Charlotte Loten , Ida Richert.
Wszyscy rodacy, którzy mogą udzielić informacji na temat tych osób, prosimy o kontakt: Hans Reimer , (23) Holtum Marzec o Verden Aller

Dzielnica Johannisburg
Przeszukuje się następujące adresy:
Paul Sokol , Alfred Jauer , Reinert Noetzel , Adam Conrad , Mme Lau , Cohn , Bader – wszystko z Johannisburg
Fam. Brodowski z Nickelsberg
Fam. Ruschewitz z poziomu morza
Fam. Maass na leśniczówce Dingelsdorf
Fam. Ney z Altwolfsdorf
Fam. Latza z Dingelsdorf
Wszystkie wiadomości są wymagane: Br. W. Kautz , Kreisvertretung (21a) Schwarzenmoor, Herford County