Reply To: Nowa prezentacja

Dom Forums Prezentacja Associates Nowa prezentacja Reply To: Nowa prezentacja

#15958

Ahnen-Forscher
Administrator
    • Beiträge: 1321
    • ★★★★★

    Cześć kochany Holger i Oliver,

    tak, Karin i jej skróty, książka z siedmioma pieczęciami. Znalazłem już trochę, ale nie wiem, co jeszcze mogę zrobić z innymi.

    Więc Holger w zapisie twojej rodziny, który napisałem powyżej, źródło zawsze jest ostatnim, tak, ale co OSchem, niestety jeszcze nie wiem.

    Tak i Oliver, niestety nie mogę ci pomóc, skrót, którego jeszcze nie znam, ale wciąż mam nadzieję, że go znajdę, ponieważ Karin zawsze gdzieś wyjaśnia jakieś skróty. Jak tylko je znajdę, oczywiście podam rezolucję.

    Jak napisał Oliver, Karin była pracowitą badaczką w parafii Heiligenbeil. Jechała co 14 dni do Hanoweru, gdzie czytała i nagrywała księgi kościelne. W ich bazach danych numery filmów są zawsze deponowane. Miała akta Schulza lub je widziała, a także plik Quassowskiego . był jej źródłem. Miała także wiele kart indeksowych z danymi i informacjami od swojego ojca, który rozpoczął te badania. Niestety, nie mogę umieścić baz danych w sieci, ponieważ pracowała z wieloma skrótami i nikt nie znalazłby informacji. Musimy przetworzyć każdy zapis.

    Na pierwszej stronie wymienię skróty źródeł Karin.

    Pozdrawiam Kerstin